Contact

Adres

Bezoekadres ziekenhuis

P. Debyelaan 25
6229 HX Maastricht      Routebeschrijving
Tel: 043 387 6543

Postadres ziekenhuis

Postbus 5800
6202 AZ Maastricht

Contactgegevens Poliklinieken

Anesthesie

Telefoonnummer 043-387 45 00
Email poli.anesthesiologie.pijnbestrijding@mumc.nl

Cardiologie

Telefoonnummer 043-387 27 27
Email polikliniek.hartenvaatcentrum@mumc.nl

Cardiothoracale chirurgie

Telefoonnummer 043-387 27 27
Email polikliniek.hartenvaatcentrum@mumc.nl

Chirurgie

Telefoonnummer 043-387 49 00
Email poli.chirurgie@mumc.nl

Dermatologie (huidziekten)

Telefoonnummer 043-387 50 00
Email poli.dermatologie@mumc.nl

Dialyse

Telefoonnummer 043-387 60 79
Email poli.interne@mumc.nl

Endocrinologie

Telefoonnummer 043-387 51 00
Email poli.interne@mumc.nl

Ergotherapie

Telefoonnummer 043-387 79 15
Email poli.ergotherapie.logopedie@mumc.nl

Gynaecologie en Obstetrie

Telefoonnummer 043-387 48 00
Email poli.gynaecologie@mumc.nl

Hematologie

Email poli.oncologiecentrum@mumc.nl 

Infectieziekten

Telefoonnummer 043-387 51 00
Email minc@mumc.nl

Keel, Neus en Oor (KNO)

Telefoonnummer 043-387 54 00
Email poli.kno@mumc.nl

Kindergeneeskunde

Telefoonnummer 043-387 53 00
Email poli.kindergeneeskunde@mumc.nl

Klinische Genetica

Telefoonnummer 043-387 58 55
Email polikliniek.klinischegenetica@mumc.nl

Klinische neurofysiologie

Telefoonnummer 043-387 72 72
Email Secretariaat.knf@mumc.nl

Logopedie

Telefoonnummer 043-387 51 38
Email secretariaat.logopedie@mumc.nl

Longfunctie

Telefoonnummer 043-387 72 25
Email Longfunctie.longziekten@mumc.nl

Longziekten

Telefoonnummer 043-387 55 00
Email poli.longziekten@mumc.nl

Maag-, Darm- en Leverziekten

Telefoonnummer 043-387 51 00
Email poli.interne@mumc.nl

Medisch maatschappelijk werk

Telefoonnummer 043-387 51 18
Email secretariaat.medischmaatschappelijkwerk@mumc.nl

Mondziekten, Kaak- en Aangezichtchirurgie

Telefoonnummer 043-387 52 00
Email poli.mka@mumc.nl

Neurochirurgie

Telefoonnummer 043-387 65 00
Email polikliniek.neurochirurgie@mumc.nl

Neurologie

Telefoonnummer 043-387 65 00
Email polikliniek.neurologie@mumc.nl

Oogheelkunde

Telefoonnummer 043-387 68 00
Email secretariaat.oogheelkunde@mumc.nl

Orthopedie

Telefoonnummer 043-387 69 00
Email poli.orthopedie@mumc.nl

Ouderengeneeskunde

Telefoonnummer 043-387 51 00
Email poli.interne@mumc.nl

Pijnbestrijding

Telefoonnummer 043-387 45 00
Email poli.anesthesiologie.pijnbestr@mumc.nl

Plastische Chirurgie

Telefoonnummer 043-387 70 00
Email poli.plastischechirurgie@mumc.nl

Psychiatrie

telefoonnummer 043-387 71 00
Email poli.psychiatrie.psychologie@mumc.nl

Psychologie

Telefoonnummer 043-387 56 86
Email Poli.psychiatrie.psychologie@mumc.nl

Radiologie

Telefoonnummer 043-387 75 00
E-mail: balie.beeldvorming@mumc.nl

Reumatologie

Telefoonnummer 043-387 51 00
Email poli.interne@mumc.nl

Revalidatie

Telefoonnummer 043-387 71 51
Email poli.revalidatie@mumc.nl

Urologie

Telefoonnummer 043-387 74 00
Email poli.urologie@mumc.nl

Algemene telefoonnummers Maastricht UMC+

Spoed

Als u snel medische zorg nodig heeft, neem dan overdag contact op met de huisarts en 's avonds of in het weekend met de huisartsenpost.

De huisarts kan u doorverwijzen naar de Spoedeisende Hulp als dat nodig is. Zo nodig kunt u natuurlijk alarmnummer 112 bellen.

Email

Heeft u een vraag of een verzoek, stuur dan een e-mail naar de afdeling Patiëntenvoorlichting.
Voor stages en vacatures kunt u mailen naar onze afdeling Personeelszaken

Persvragen

Voor pers- en mediavragen kunt u terecht bij de woordvoerders van het Maastricht UMC+ .

Wat vindt u van deze pagina?